Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Białej Podlaskiej

Plan lekcji z podziałem na poszczególne oddziały

Aktualizacja planu lekcji z dnia 14.09.2018 r. Plan obowiązuje od dnia 17.09.2018 r.

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 0

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Muzyka Wychowanie przedszkolne
9.00 - 9.45 Język angielski Wychowanie przedszkolne Religia Język angielski Wychowanie przedszkolne
9.55 - 10.40 Wychowanie przedszkolne Język angielski Wychowanie przedszkolne Autoprezentacja Wychowanie przedszkolne
10.50 - 11.35 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
11.45 - 12.30 Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne Język angielski Wychowanie przedszkolne Język angielski
12.50 - 13.35 Wychowanie przedszkolne Basen Wychowanie przedszkolne Wychowanie przedszkolne
13.55 - 14.40 Basen

Wychowawca - Dorota Omelaniuk

Sala nr 10 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 1a

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Nauczanie zintegrowane Język angielski Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
9.00 - 9.45 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane
9.55 - 10.40 Religia Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Religia Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
11.45 - 12.30 Praca domowa Praca domowa Nauczanie zintegrowane Praca domowa Język angielski
12.50 - 13.35 Język angielski Basen Nauczanie zintegrowane Autoprezentacja Nauczanie zintegrowane
13.55 - 14.40 Basen Praca domowa Praca domowa

Wychowawca - Marcin Rojek

Sala nr 16 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 1b

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Religia Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane
9.00 - 9.45 Rligia Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
9.55 - 10.40 Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski
11.45 - 12.30 Język angielski Praca domowa Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
12.50 - 13.35 Nauczanie zintegrowane Basen Praca domowa Praca domowa Praca domowa
13.55 - 14.40 Praca domowa Basen Autoprezentacja

Wychowawca - Katarzyna Hryniewicz

Sala nr 15 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 1c

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski
9.00 - 9.45 Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Autoprezentacja
9.55 - 10.40 Praca domowa Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Język angielski Nauczanie zintegrowane Język angielski Język angielski Nauczanie zintegrowane
11.45 - 12.30 Religia Praca domowa Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
12.50 - 13.35 Religia Basen Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Praca domowa
13.55 - 14.40 Basen Praca domowa Praca domowa

Wychowawca - Dorota Skwierczyńska

Sala nr 14 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 2a

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Język angielski Nauczanie zintegrowane
9.00 - 9.45 Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane Autoprezentacja Nauczanie zintegrowane
9.55 - 10.40 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Religia Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Religia Język angielski
11.45 - 12.30 Język angielski Praca domowa Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
12.50 - 13.35 Nauczanie zintegrowane Basen Praca domowa Nauczanie zintegrowane Praca domowa
13.55 - 14.40 Praca domowa Basen Praca domowa

Wychowawca - Natalia Przybysławska

Sala nr 12 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 2b

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Religia Język angielski Nauczanie zintegrowane Autoprezentacja Nauczanie zintegrowane
9.00 - 9.45 Religia Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski
9.55 - 10.40 Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
11.45 - 12.30 Nauczanie zintegrowane Praca domowa Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
12.50 - 13.35 Nauczanie zintegrowane Basen Praca domowa Nauczanie zintegrowane Praca domowa
13.55 - 14.40 Praca domowa Basen Praca domowa

Wychowawca - Damian Aduckiewicz

Sala nr 13 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 3a

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Basen Język angielski
9.00 - 9.45 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Język angielski Basen Nauczanie zintegrowane
9.55 - 10.40 Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
10.50 - 11.35 Język angielski Język angielski Nauczanie zintegrowane Język angielski Nauczanie zintegrowane
11.45 - 12.30 Nauczanie zintegrowane Autoprezentacja Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane Nauczanie zintegrowane
12.50 - 13.35 Praca domowa Praca domowa Praca domowa Nauczanie zintegrowane Praca domowa
13.55 - 14.40 Religia Praca domowa
14.45 - 15.30 Religia

Wychowawca - Anita Bindziuk

Sala nr 11 - II piętro

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 4a

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Język angielski podstawowy S0K zaawansowany S08 Język hiszpański S08 Muzyka S08 Basen Wychowanie fizyczne
9.00 - 9.45 Wychownie fizyczne Matematyka S09 Religia S08 Basen Język polski S07
9.55 - 10.40 Religia S07 Język polski S07 Język angielski podstawowy SK zaawansowany S08 Przyroda SK Historia S07
10.50 - 11.35 Język hiszpański S08 Wychowanie fizyczne Język polski S07 Lekcja wychowawcza S09 Technika SK
11.45 - 12.30 Matematyka S09 Język angielski podstawowy S08 zaawansowany S09 Język polski S07 Język polski S07 Plastyka SK
12.50 - 13.35 Informatyka SK Autoprezentacja S08 Matematyka S09 Język angielski podstawowy S08 zaawansowany S09 Język angielski podstawowy SK zaawansowany S08
13.55 - 14.40 Przyroda S07 Matematyka S09

Wychowawca - Zyta Derlukiewicz

Sale przedmiotowe

SK – sala komputerowa

SG – sala gimnastyczna

S07 – sala 7

S08 – sala 8 itd.

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 4b

klasa sportowa

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Język angielski podstawowy S0K zaawansowany S08 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Basen Technika SK
9.00 - 9.45 Język polski S07 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Basen Religia S09
9.55 - 10.40 Wychowanie fizyczne Matematyka S09 Język angielski podstawowy SK zaawansowany S08 Język polski S07 Wychowanie fizyczne
10.50 - 11.35 Wychowanie fizyczne Matematyka S09 Matematyka S09 Przyroda SK Wychowanie fizyczne
11.45 - 12.30 Religia SK Język angielski podstawowy S08 zaawansowany S09 Informatyka SK Lekcja wychowawcza S09 Język polski S07
12.50 - 13.35 Przyroda S09 Historia S09 Język polski S07 Język angielski podstawowy S08 zaawansowany S09 Język angielski podstawowy SK zaawansowany S08
13.55 - 14.40 Matematyka S09 Język polski S07 Plastyka SK Autoprezentacja S08
14.45 - 15.30 Język hiszpański S08 Język hiszpański S08 Muzyka S07

Wychowawca - Katarzyna Szpiler

Sale przedmiotowe

SK – sala komputerowa

SG – sala gimnastyczna

S07 – sala 7

S08 – sala 8 itd.

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 5a

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Język angielski S07 Religia S07 Matematyka S09 Basen Autoprezentacja S09
9.00 - 9.45 Język angielski S08 Religia S08 Geografia S09 Basen Plastyka SK
9.55 - 10.40 Matematyka S09 Wychowanie fizyczne Język polski S07 Matematyka S09 Język angielski S08
10.50 - 11.35 Matematyka S09 Język polski S07 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Język polski S07
11.45 - 12.30 Język hiszpański S08 Język polski S07 Język angielski S08 Język angielski S08 Lekcja wychowawcza S08
12.50 - 13.35 Muzyka S07 Język angielski S08 Informatyka SK Technika SK Biologia S09
13.55 - 14.40 Historia S09 Historia S09
14.45 - 15.30 Język hiszpański S08

Wychowawca - Monika Frączek

Sale przedmiotowe

SK – sala komputerowa

SG – sala gimnastyczna

S07 – sala 7

S08 – sala 8 itd.

Plan zajęć lekcyjnych - klasa 5b

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 - 8.45 Matematyka S09 Matematyka S09 Religia S07 Basen Religia S07
9.00 - 9.45 Matematyka S09 Język polski S07 Język polski S07 Basen Język angielski S08
9.55 - 10.40 Język angielski S08 Wychowanie fizyczne Matematyka S09 Język angielski S08 Technika SK
10.50 - 11.35 Historia S07 Język angielski S08 Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne Autoprezentacja S08
11.45 - 12.30 Język polski S07 Informatyka SK Geografia S09 Plastyka SK Biologia S09
12.50 - 13.35 Język hiszpański S08 Historia S07 Język angielski S08 Język polski S07 Język polski S07
13.55 - 14.40 Język hiszpański S08 Lekcja wychowawcza S07
14.45 - 15.30 Muzyka S07

Wychowawca - Beata Parafiniuk

Sale przedmiotowe

SK – sala komputerowa

SG – sala gimnastyczna

S07 – sala 7

S08 – sala 8 itd.