Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Białej Podlaskiej

04 września – Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

received_740643282774774

Janusz Korczak powiedział „Marzenie jest programem życia, gdybyśmy umieli je odczytywać wiedzielibyśmy, że marzenia się spełniają.” Naszym marzeniem jest stworzenie placówki oświatowej na miarę XXI wieku. Chcemy aby nasi absolwenci szli przez życie pełni wiary i optymizmu, uparcie dążyli do obranych przez siebie celów. Pragniemy, aby byli ludźmi pewnymi siebie, znającymi swoje wartości i mocne strony. Podobnie jak w ubiegłym roku dołożymy wszelkich starań, aby nauka była przyjemnością, a szczere uśmiechy jak najczęściej gościły na twarzach. Jesteśmy najlepszym przykładem, że marzenia się spełniają, a dążenie do celu pozwala odnieść sukces.

Z okazji I rocznicy powstania Naszej Szkoły, życzymy Wszystkiego Najlepszego kadrze pedagogicznej, personelowi, uczniom oraz rodzicom.